ВИРОБНИК СУЧАСНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
МОДЕРНБУД
 
 
 

Черепиця

Полімерпісчана черепиця, порівняно недавно з’явившись на ринку, зарекомендувала себе як естетичний і надійний покрівельний матеріал.

Полімерпісчана черепиця виготовляється з суміші піску, фарбника і розплавлених полімерів. Таке оптимальне поєднання компонентів обумовлює основні властивості цього покрівельного матеріалу. 70% піску в черепиці забезпечує її механічну міцність і стійкість до дії навколишнього середовища. 25% полімеру є сполучною ланкою.

Таким чином, пісок і переплавлений пластик складають однорідну масу, яка гарячою пресується під тиском 130 атмосфер. Коли ця монолітна маса застигає, зруйнувати її практично неможливо. Черепиця витримує механічні навантаження до 350 кг/кв.м. А 2-2,5% високоякісного фарбника забезпечують черепиці насичений стійкий колір.

Полімерпесчаная черепиця, на відміну від керамічної черепиці, легко ріжеться звичайним диском по каменю, причому не тільки по прямій, але і фігурно. Завдяки цій властивості, відпадає необхідність у виробництві багато дрібних елементів, і асортимент розширений тільки коньковою черепицею.